İthalat Satın Alma Yönetimi Danışmanlığı   

INTERKRON Dış Tic. Danışmanlık, dünyanın çeşitli merkezlerinde bulunan ofisleri ve kontakları vasıtasıyla en uygun ürüne en optimum fiyatla ulaşmaktadır. İthalatçı firmaların bulunduğu Pazar neresi olursa olsun, tedarik etmek istediği ürün en uygun şartlarla tedarik edilmektedir.

Tedarik sırasındaki, tüm ülke mevzuatları  ve gerekli ithalat prosedürleri göz önünde bulundurularak, ürünler kapı teslim firmalara teslim edilir..

Bu teslimat öncesinde, tüm maliyet analizleri yapılarak rapor halinde firma bilgilendirilerek sipariş aşamasına firma onayından sonra geçilir.

Bu bağlamda Amerika, Dubai, Çin ve Benelux ofislerimiz, bu satın almaları en uygun şartlarla yapmaktadır..

Sağlık,Medikal,TV ürünleri başta olmak üzere Mobilya–Ev Aksesuarları ve tekstil faaliyet alanlarımızdır.İthalatçı firmaların istekleri doğrultusunda, distribütörlük anlaşmaları üretici firmalarla organize edilir.

İhracat Pazarlama Yönetimi Danışmanlığı 

INTERKRON Dış Tic.Danışmanlık, Uluslararası pazarlarda sahip olduğu geniş bilgi birikimi ve altyapısını, OEM üretim yapan veya kendi markalarını oluşturmuş üretici firmaların ürünlerini tüm dünyaya pazarlayarak, olmak istenilen tüm pazarlarda gerekli stratejileri oluşturarak, gerekli kontakları sağlayarak en verimli şekilde kullanmaktadır.
 
Temsilci ofisler vasıtasıyla gerekli satış pazarlama altyapısı oluşturularak, üretici firmaların en verimli şekilde ürünlerini pazarlara tanıtması sağlanır.

Toptan satış,
Elektronik pazarlama,
Kapıdan kapıya pazarlama,
TV pazarlama,
Zincir mağazalar satış ve pazarlama,

Özellikle üretici firmalar için kullanılan pazarlama yöntemleridir…

İletişim bölümümüzdeki e-mail adreslerimizden bize ulaşabilirsiz.İlgili danışmanımız en kısa zamanda size dönüş yapacaktır.


Üretim Yönetimi Danışmanlığı 

Günümüzde uluslararası ticaret arenasında, düzenlenmesi en zor işlerden biriside Üretim yönetimidir..

Uluslararası kalite normlarında ürün üretimi, en uygun hammaddenin kullanılması, bu hammaddenin en uygun tedariki konusunda yönlendirmeler, üretim sırasında tüm testlerin ve kontrollerin yapılması, yükleme öncesindeki tüm testlerin yapılması ve yükleme onayının verilmesi, üretim yapan fabrikanın en doğru şekilde yönlendirilmesi ve zamanlamanın en optimum seviyede yapılması, bu bağlamda tüm ihracatçı ve ithalatçı firmaların, hakiki anlamda ihtiyaç duyduğu hizmetlerdir..

INTERKRON Dış.Tic. Danışmanlık olarak, Çin ve Türkiye başta olmak üzere, üretim ve işçilik maliyetlerinin düşük olduğu pazarlarda tam donanımlı gerekli yapılanmamızı yaparak, belirlediği teknik özellikler ve özel markalarla ürün ürettirmek isteyen tüm firmalara en doğru üretim yönetim hizmetini sunmaktayız.

Özellikle Çin de bulunan temsilci ofisimizde çalışan mühendis danışmanlarımız, gerekli tüm çalışmaları teknik anlamda en doğru şekilde yaparak, sizlere en uygun zamanda an doğru ürün üretimini gerçekleştirerek bulunduğunuz pazarlarda hızlanmanızı sağlamaktadır…

Uzakdoğu’nun yanı sıra, Türkiye de bu konuda çalışılan tedarikçi üreticilerin bulunduğu pilot bir pazardır..Burada da işler aynı şekilde mühendis –teknik danışmanlar aracılığı ile yapılmaktadır..

Üretim yönetimi konusunda  destek almak için lütfen gerekli birimle irtibata  geçiniz. Danışmanlarımız size en kısa sürede döneceklerdir.


İş ve Poje Geliştirme Yönetimi Danışmanlığı 

INTERKRON Dış Tic.Danışmanlık, uluslararası çalışma profilini geliştirmek ve uluslararası arenada olmak isteyen tüm ithalatçı ve ihracatçı firmalara, yeni iş alanlarına yatırım yapmak ve yeni projeler geliştirme konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır ..

Firma bünyesinde tüm çalışmaları yapılmış ve hayata geçirilmesi beklenen iş projelere yatırım yapılabilmesinin ve projelerde ortak çalışmaların yapılmasının yanı sıra, tüm ithalatçı ve ihracatçı firmaların sahip olduğu, geliştirilmesi arzu edilen ve finansman ihtiyacı duyulan tüm projelere gerekli çalışmaları yaparak gelişmelerini sağlamaktayız.

Sektör ve ürün fark etmeksizin firmalarla görüşerek, yeni iş potansiyelleri yaratıp, bu projelerin hayata geçmesini sağlayarak kazan kazandır mantığı ile iş paylaşımı yapmaktayız.

Düşüncenizdeki uluslararası iş profili ne olursa olsun, uluslararası pazarlarda olmak ve finansman yapısı daha kuvvetli iş ortaklıkları oluşturabilmek, yeni ve geleceği parlak iş alanlarına konusunda uzmanlaşmış bir firma ile yatırım yapmak için en doğru adrestesiniz.

Uluslararası seviyede profesyonel iş alanlarına yatırım yapmak, yeni iş fırsatları ve yeni iş ortaklıkları oluşturmak konusunda profesyonel destek hizmetimiz için lütfen gerekli email adreslerinden danışmanlarımızla iletişime geçiniz.


 

ÜRÜN VE MARKA DANIŞMANLIĞI

İçerik

 


Uluslararası Lojistik Ve Depolama Danışmanlığı 

İNTERKRON Dış Tic.Dan. olarak, uluslararası lojistik depolama alanında güçlü bir altyapıya sahibiz .

Avrupa, Dubai, Hollanda merkezli gümrüklü antrepo larda tüm çalışmalar tamamlanarak, ürünlerin müşteri network ü içersinde en uygun şartlarla dağıtımı için system oluşturulur.

Sektör farketmeksiizn tüm firmalara , Gümrüklü antrepolaraın kullanımı , depolanan ürünlerin kısmi sevkiyatlarıın yapılması, vergi ödemeleri ve KDV ödemeleri yapılmadan  ürünlerin Re export yapılması ve gerekli dökümanların hazırlanması ve Antrepolar arası sevkiyat konularında danışmanlık hizmeti sunmaktayız..

Dünya üzerinde herhangi bir noktadan , tüm lojistik ve depolama işlemlerinizi devam ettirmek konusunda tüm destek müşterilerimize sunulmaktadır .

Gerekli destek için lütfen gerekli mail adreslerinden danışmanlarımızla iletişime geçiniz.


Serbest Bölgelere Yatırım Yönetimi Danışmanlığı 

INTERKRON Dış Tİc.Danışmanlık, özellikle vergi avantajı sağlayan ve uluslararası ticaret ulaşımı için en uygun bölgeler ve avantajları, ayrıca bu bölgelerde şirket kurarak yatırım yapmak isteyen tüm firmalara, danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Firma kurulum prosedürleri, muhasebe sel altyapı ve ülke hukuku açısında tüm işlemler konusunda destek vererek, en optimum masraflarla max. verim alınacak firma altyapısı sağlanarak, ülke fark etmeksizin gerekli şirket oluşum gerçekleştirilmektedir.

Serbest bölgelere yatırım danışmanlığı konusunda gerekli e mail adreslerinden iletişime geçiniz.