Sektörlerimiz 

İNTERKRON DIŞ TİC.DAN. dış ticaret, iş ve proje geliştirme, satış ve pazarlama alanlarında uluslararası hatrı sayılır tecrübesini sektör farketmeksizin müşterileri ve ihtiyaç duyan tüm küçük  ve orta ölçekli firmalarla paylaşmaktadır.

Ağırlıklı profesyonellik alanımız , Medikal & Sağlık Ürünleri, TV Ürünleri & Ev Aksesuarları, Tekstil ve Hammaddeleri olmakla birlikte diğer tüm sektörlerde destek verebilmekteyiz. 

Uzakdoğu ve Çin temsilci ofislerimizdeki mühendis çalışanlarımız , tüm üretim aşamasındaki teknik konuları takip ederek, kontrol aşamasında ve yükleme öncesi tüm kontrollerde üretim kalitesini hassasiyetle takip etmektedir.

Dünyanın her tarfındaki ithalatçı firmalara bu hizmeti sunurak hizmet ağımızı hergeçen gün geliştirmekte ve özellikle uzakdoğu ve çin'i  ürertim konusunda kullanmak isteyen tedarikçilere en güvenli desteği sağlamaktayız.

İkinci üretim mekezi olan Türkiye dede aynı hizmetleri sunmaktayız. 

Marakalarınızın geliştririlmesinden, tüm üretim aşamaları, paket ve kutu tasarımına kadar her aşamayı takip ederek OEM üretiminizi sektör farketmeksizin sağlamaktayız. 

Yine Dubai, Avrupa ve Amerika merkezli temsilci ofislerimiz , arzu edilen tüm  üretici araştırmalarını yaparak, istenilen ürünlere ulaşır ve üretim altyapısını oluşturur.

Elektronik, Ev eşyaları, Kozmetik ve oyuncak diğer faaliyet alanlarımızdır.

İhtiyaç duyduğunuz alan ne olursa olsun bizimle iletişime geçiniz . 

interkron@interkron.com