İthalat Projeleri (Satın Alma) Yönetim Danışmanlığı (IMC)

 
Firmamız uluslararası sağlık ve medikal sektöründe sahip olduğu dış ticaret, proje geliştirme ve yönetimi tecrübesini ihtiyaç duyan firmalarla anlaşmalı dış ticaret agenteliği veya proje bazlı danışmanlık şeklinde paylaşmaktadır..
 
Ağırlıklı profesyonellik alanımız, markalı medikal sarf malzemeler, alternatif tıp ürünleri ve ev sağlık ürünleri olmasıyla birlikte, arzu eden firmalara medikal cihazlar ve diğer konularda da destek verebilmekteyiz.
 
Yerel Pazar ve dünyanın her bölgesindeki, ithalatçı firmalara, üreticilere ve bu ticareti yapan toptancılara en minimal masraflarla ulaşmak ve bulundukları pazarlar için en uygun fiyat,teslimat ve ödeme şartlarını elde etmek konusunda gerekli tüm çalışmaları yaparak içinde ürün kontrolü, teslimat ,nakliye ve gümrük mevzuat ve işlemlerinin de olduğu anahtar teslim iş projeleri üretmekte veya arzu edilen hazır iş projelerini anahtar teslim şekliyle geliştirip teslim etmekteyiz. Konuyla ilgili verdiğimiz hizmetler ve ayrıntılarını, hizmetlerimiz daha ayrıntılı inceleyebilirsiniz.
 
Diğer bir çalışma alanımız olarak, yerel Pazar ve dünya üzerindeki tüm üretici ve ihracatçı firmaların, pazarlama organizasyonlarını kurarak, en sağlıklı iş ortaklıklarını kurmalarına ve en verimli şekilde ürünlerinin satışlarını gerçekleştirmelerini agente şeklinde veya proje bazlı Gerçekleştirmekteyiz... Daha detaylı bilgiye hizmetlerimiz kısmında ulaşabilirsiniz.